VIRTUAALPULMA KORRALDUS ENNEM PULMI JA PULMA AJAL – TÄIESTI TEOSTATAV !

Pulmakorraldus pole kiirtoit, mida tehakse kiirustades. Pulmakorraldus on teema, mida küpsetatakse pikemalt, et lõpptulemus saaks olema monumentaalsem, meeldejäävam.

2020 kevad tõi meie kõigi ellu uue dimensiooni –  selgus, et on meist palju kõrgemad jõud, mis halvavad pikalt etteplaneeritud  pulmakorralduse.

 

Südamemaja agentuuri meeskond on täna valmis pakkuma:

1.    Eestis ainukesena täiuslikku virtuaalpulma.

2.    Virtuaalset pulmakorraldust (Skype, FB Messengeri Live teel)

 

 Mida tähendab virtuaalpulm noorpaaridele ja külalistele ?

Tõsi, virtuaalpulm on täiesti uus lahendus ja esialgu ehk veidi võõrastav, aga sedalaadi pulma võib pidada ka siis, kui riigis on täiesti tavaline elu.

Virtuaalpulmas on noorpaarile enamjaolt kõik pulmasegmendid olemas ja täpselt nii nagu igas tavalises  pulmas.

Siinkohal soovitan meiega ühendust võtta, et täpne plaan paika panna, sest nagu tavalise pulmakorralduse aluseks on noorpaari enda soovid ja nägemused, on need põhimäärajad ka virtuaalpulma korralduses.

Nii et ka virtuaalpulm võib olla Teie UNISTUSTE PULM , kus on kõik võimalik:

·      Kaunis kleidis pruut ja peoülikonnas peigmees

·      Imeilus tseremoonia koos dekoratsioonide ja tseremooniameistriga

·      Noorpaari poolt valitud sõrmused tseremoonialaual

·      Tseremooniamuusika ( kas tehnilise teostusena või muusikakollektiivi poolt)

·      Pidulik peolaud

·      Pulmatort

·      Sündmust juhib pulmavanem

·      Piduliku peolaua juurde ka vastav muusika tehnilise teostusena

 

Kui pulmas on ainult noorpaar, noorpaari vanemad ja noorpaari lapsed, siis saab korraldada abielu ametliku osa :

1.notaris

2.Perekonnaseisuametis

3.Agentuuri poolt ametlik tseremooniameister peokohas või siis looduskaunis kohas.

 

Kui noorpaar soovib abielu sõlmida mõnes mõisas või siis muus toredas peokohas, saab ilusa tseremoonia korraldada looduses keskel ja pärast väikese seltskonnaga mõisa väiksemas saalis pidulikult kaetud laua taga maitsta piduroogasid muusikahelide saatel.

 

Kus on külalised ?

 

See ongi kogu peo osas põhiline erinevus- külalised viibivad kõik oma kodudes arvutite või mobiilide taga ja saavad niimoodi osa kogu peost.

Külalistele saadetakse virtuaalne peokutse, kus märgitakse ära, et pulm on virtuaalne  ja  märgitakse ära peo kuupäev ja kellaaeg ning vastav link, mille kaudu saab iga külaline peost osa, kui siseneb lingiga peo keskkonda oma arvutis või siis mobiilis.

Pulmavanemal on siin tavapulmast erinev roll- ta peab kõike seda, mis juhtub noorpaariga oskama osavalt viia ka külalisteni, kes vaatavad kõike distantsilt. Külalised aga ei pea end üldse igavalt tundma, sest pulmavanem saab ka külalised kaasata peomelusse küll kõnede pidamiseks  või mõnes mängus osalemiseks.

 

Missugustel juhtumitel on virtuaalpulm veel vajalik ?

 

Virtuaalpulm ei ole oma olemuselt üldse halb lahendus. Virtuaalkeskkonna vajalikkus ka selliste toredate sündmuste puhul on tõusnud esile viimasel kevadel, aga siinkohal toome ära veel mõned toredad võimalused, kus saab sellist teenust kasutada :

 

1.     Nii mõnedki noorpaarid soovivad abielu sõlmida toredal troopilisel saarel, sest  Eesti ilm on teadagi tujukas. Mõistagi ,et see on olukord, kus sageli pole võimalik väikese eelarve tõttu suurt külaliste hulka kutsuda, aga siis saavad virtuaalpulma lingiga osaleda külalised ükskõik, kust maailma nurgast.

2.     Kallid vanavanemad ei saa sageli halva tervise tõttu osaleda peol, aga kui keegi sugulastest seadistab vanaemale/vanaisale vastava lingi arvutisse ära, siis vanaema ei pea ootama peopilte 1 kuu pärast vaid saab kohe tseremoonial ja peol kohal olla.

3.     Külalised, kes elavad Eestist eemal ja ei saa peost osa võtta ükskõik, mis põhjusel, siis saavad nad virtuaalpulmas ikka osaleda ja ilusa emotsiooni osaliseks saada, elades ükskõik, kus maailmanurgas. Vajalik on vaid hea internetiühendus.

 

 

Meie meeskond pakub virtuaalse pulma osas erinevaid pakette :

 

Oleme tegutsenud pulma maastikul 18.a. ja meil on ülihea ülevaade kõigist tegijatest ,erinevate teenuste osutajatest .Saame Teile kokku panna kogu pulmakorralduse koos tehniliste lahendustega vastavalt Teie soovidele.

 

I pakett

  Tehniline lahend koos tehnikaga .Noorpaar saab kaasa ettevalmistatud kujul tehnilised lahendid ja paneb tseremoonia-ja pulmapeopaigas kõik lahendid ise paika vastavalt näpunäidetele.

Sisaldab 1h virtuaalset pulmakorraldusteenust.                                       750.-

 

II pakett

Sisaldab   pulmavanema teenust koos tehniliste lahenditega.

3 h virtuaalset pulmakorraldusteenust.                                                    1500.-

 

Teised teenused:

Dekoratsioonitööd, muusikalised lahendused, peokohas catering, tseremooniameister, pulmatort,ilutulestik lisanduvad juurde vastavalt soovidele.

 

 

  Pulmadele eelnev korralduslik pool virtuaalsel teel                

 Virtuaalne pulmakorraldus on pulmade korraldusviis, kus pulmakorraldaja annab noorpaarile nõuandeid vastavalt noorpaari soovidele just nende pulma osas. Nõuandeid jagab pulmakorraldaja kas Skype või FB Messenger live teel.

Täna suudame nõu anda alates abieluavalduste sisseviimise infost kuni viimase peodetailini välja.

 Positiivsed nüansid, kui noorpaar ja pulmakorraldaja suhtlevad virtuaalselt ennem pulmi

1. Tasuv

Kui teil on piiratud eelarve ja Te olete igapäeva eluga ülekoormatud siis võiksite julgelt kasutada  pulmavaldkonna eksperdi nõuandeid ja abi..

2. Vähendab stressi

Pulmade kavandamine on täiskohaga töö ja kui teil on tihedad tööpäevad, siis andke julgelt oma pulmakorraldus pädevatesse kätesse. Abi võite julgelt küsida ka siis, kui olete oma korraldustöödega jõudnud ummikseisu ja tunnete, et vajate professionaalset abi.  Kuna pulmade planeerimine on teadupärast stressi tekitav, siis sobib virtuaalne planeerimine teile ideaalselt.  .

3. Planeerimisekspertide professionaalsed juhised

Kui te pole kunagi varem sellises mahus üritust kavandanud (ja enamik meist pole seda teinud), kuidas te peaksite võluväel teadma, kuidas seda teha? Paljud pruudid tunnevad end olevat segaduses ja ärevuses, kuna nad ei tea, kui palju kulutusi sisaldab pulmakorraldus, kust   leida häid erinevate teenuste pakkujaid, kuidas ruumi kujundada, missugused peavad olema kutsed,kutse tekstid,tänukaardid,pulma stiil,pulma värv jne.. Kuid virtuaalse pulmakorraldaja näol on teil abiks professionaal, kes suudab teha enamiku tüütutest ja aeganõudvatest ülesannetest, ning ta on ühtlasi hea kontakt, kuhu pöörduda kõigi oma pulmadega seotud küsimuste jaoks.

4. Mugav

Virtuaalne pulmakorraldus sobib eriti hästi hõivatud paaride jaoks, kellel pole aega näost näkku kohtumistele sõita, kuid vajavad siiski abi oma pulmade kavandamisel. See teenus on mugav ka seetõttu, et lisaks erinevatele läbirääkimistele ja kinnituste võtmisele lisaks tegeletakse teie eest ka erinevate teenuste pakkujate ja nendelt hinnapakkumiste võtmisega.

5. Teie jaoks kohandatud

 . Virtuaalne pulmakorraldaja on tegelikult spetsialist, kes juhendab teid igal sammul teie pulmaplaneerimise teekonnal.

 

·      0,5 h virtuaalset nõuannet maksab 25.-

·      1h virtuaalset nõuannet maksab    50.-

·      Pikemaajalise nõuandesoovi hinnas lepitakse eraldi kokku.

 

Lisainfo:  Sydamemaja@gmail.com

 

 


Eelmine
Kuidas startida abielu ametliku vormistusega päris nullist ?
Järgmine
Pulmapidu raha taha ei takerdu.

Lisa kommentaar

Email again: