Beebikapsel

 

Mida kujutab endast BEEBIKAPSEL ehk perekonna reliikvia

  Beebikapsel on nagu margikonjak ,mille väärtus tõuseb aastatega   ja kapslisse akumuleerunud positiivsete emotsioonide bukett pildina seinal on armas perereliikvia.

 Loome üheskoos Teie pere ajalugu

 Nii nagu me vaatame tihtipeale hardunult kodu seinal oma raamitud esivanemate pilte, nii võime ühel ajahetkel vaadata heldinult seina , kus on peres sündinud laste beebikapslid   .

BEEBIKAPSLIS on kõikide laste sünnihetkel tehtud imeilusad raamitud pildid, kus on kas värske isa kingitud ema-lapse kimp säilitatud või asuvad seal beebi esimesed riided, mis sünnitusmajast koju tuues tal seljas olid, esimene lutt, jala-ja käe jäljed. Pildil on tikandina lisatud beebi nimi ,strateegilised andmed kaalu, pikkuse ja sünniaja kohta.  

  Kaunis meene pildina on iseenesest loominguline protsess, mille me saame teostada täpselt sellisena nagu Teie seda ette kujutate ja pildile saame lisada erinevaid detaile. Küsige julgelt, peame üheskoos nõu ja paneme aluse pere ajalooliste sündmuste jäädvustamisele täiesti uudsel meetodil. See on ka tore kingituse idee ! Küsi enda võimalusi !

Email again: