ERAKORDNE VÕIMALUS - TELLI PULMAKOORDINAATOR ENDALE KOJU ehk pulmakorralduse VIP teenus koos autoriraamatuga  ! 

Kui Sul on aega piiratult, sest Sa jagad end töö, kooli, kodu ja laste vahel, siis kasuta head võimalust ja telli Sulle sobival ajal pulmakorraldaja ehk pulma koordinaator endale koju!

Mis on Sinu kasu ? Saad hetkega paika kõik Sul ammu meeles mõlkunud ja laagerdanud pulmaplaanid. Kõik saab paika ühe kohtumisega alates abieluavalduste sisseviimise korra soovitustest. Hoia oma aega kokku ja saad lisaks toredad paar tundi profi seltsis ! Sobiva aja päringu saad saata: tiia@pulmamess.ee

VIP teenuse kirjeldus :

Sulle on Su kallim ja eluarmastus mõne aja eest teinud kihlumisettepaneku ja Sa oled sellest veel täiesti elevil, ärevil ja samas sisemises erutuses, et kuidas nüüd targalt startida ? Sa oled juba interneti avarustes teinud päris suure uurimistöö ja avastanud, et pulmakorraldusmaterjali on ikka hiiglama palju. Sulle tundub, et päris palju aega kulub selle mahuka info läbi töötamiseks, aga kust võtta seda aega laste, kooli ja töö kõrvalt ? Tuleb tuttav ette ?  

  Nii äge, et lahendused on elus palju lähemal, kui oskame arvata .Täna saad oma kallimaga kutsuda enda juurde pulmakorraldaja, kelle kogemuspagasis on sel alal 19.a. ja üle 500.pulmakorraldustöö.
Mida Sa võidad pulma spetsialistiga kohtumisest ?
1. Sa saad 2 h jooksul koheselt vastused kõikidele tekkinud küsimustele.
2. Sa saad täpse teabe, kuidas ja kuhu esitada abieluavaldus
3. Sa saad enda kasutusse juba koostatud 27.lk pulmapakkumise, mis aitab Sind edasi oma pulma korraldamisel. See on väga üldine pakkumine, aga samas väga põhjalik koos erinevate piltide ja hindadega. Sulle sobiva ainulahenduse saame koostada peale kohtumist ja see on siis, kui soovid meid pulmakorraldajaks.

4. Sul on võimalus pulmakorraldajalt saada ainult infoteenus, aga Sa saad ta ka palgata enda abiliseks, kes paneb kokku pulma täislahenduse.

5. Sa saad oma küsimustele vastused ja kingiks pulmakorraldaja enda sulest ilmunud PULMARAAMATU, mille alusel saad täitsa vabalt ise soovi korral oma pulmad korraldada.
Kui Sa tunned, et vajad abi, siis ära pelga seda küsida ! Pulmapäev on elus nii eriline ja ainukordne sündmus, et siin tuleb aja ja raha kokkuhoiu mõttes kohe algusest kõik õigesti teha .

Lepime Sulle ja Su kallimale sobiva päeva, koha ja aja kokku ning stardime üheskoos põnevale pulmakorraldusteele !

Tallinnas ja Harjumaal  2 h    350 €

Peale Harjumaad            2h       500 €

Saartel                                   kokkuleppeliselt


  Sõrmusetseremoonia korraldus koos tseremooniameistriga.

NB! Aitame alates abieluavalduse esitamise tutvustamise korrast -meil on koostöö üle eestiliste
notarite büroodega ja Perekonnaseisuametitega !
Ilus pulm algab imelisest abielu tseremooniast ! Südames Sa tead, et tseremoonia peab olema midagi meeliülendavat armast ja kauni looduse keskel või ajaloolises paigas ehk isegi mere ääres ?Sul on silme ees tseremoonia laua juures ootav õnnest õhetav peigmees, kes näeb Sind kaunina lähenemas õhus hõljuvate muusikahelide saatel .Meil on Sulle suurepärane uudis- Sinu unistus saab kindlalt teoks, kui Sa küsid meilt, kuidas seda kõike lahendada !   Südamemaja agentuuril on imeline abielutseremooniate pakett, mis sisaldab tseremooniakohta, tseremooniameistrit, muusikalist tausta. Meil on palju erinevaid tseremoonia dekoorilahendeid vastavalt pulmavärvile, pulmalillele.

 Küsi julgelt ja Sa saad kõik selle, millest unistad või rohkemgi veel ! Targalt planeerides saab isegi  eelarvet vaos hoida.  

TEISED NOORPAARI NÕUSTAMISVALIKUD:
Sul on endal osa pulmateenuseid juba tellitud, aga Sul tekib tõrge, sest Sa ei tea, kuidas edasi minna, kuidas teenusepakkujaga olukord lahendada jne.., siis on Sul abimees olemas. Saad läbi interaktiivse või telefonikõne koheselt kõik selgeks ja infot veel rohkemgi, kui vaja. Hinnad allpool.

 • Interaktiivne, läbi Skype ´i, aga Skype ´i kontot pole vaja. Saad meilile sellise lingi koos kutsega :Kutsun sind Skype ’i koosolekule. Koosolekuga liitumiseks klõpsa siin (kontot pole vaja).
 • Lihtne nõustamine, kus noorpaaril on vaja abi ühe-kahe teenuse korralduse osas 0,5 h 35€+km
 •  Nõustamisteenus 1h- sisaldab pikemat nõuannet erinevate pulmakorraldusteenuste valikul                                                                                                                                            hind h 50€+km
  • Spetsiifiline nõuandeteenus, kus pulmakorraldaja aitab kaasa mõelda loovmõtlemisega, stiilivalikute nõustamine, abieluavalduste esitamise nõuanne, notari aja ja tseremooniameistri broneering.                                                                                                         2h Hind 155.-+km

    Teenused on tasuta, kui toimub lepingu sõlmimine ja täisteenuse osutamine.


  ABIELU TSEREMOONIAD 

  TÄIESTI UUDNE JA ÄGE LAHENDUS EESTIS

  Sa tead täpselt, et Sinu ja Su kallima abielu tseremoonia peab olema hingematvalt ilus, aga kuidas seda saavutada ? See mõttekäik on Sulle tuttav ? Tseremoonia võib korraldada kauni looduse keskel, ajaloolises mõisas, väikeses armsas mereäärses kabelis, kõrges tuletornis .Abielu tseremoonia sisaldab päris palju detaile nagu tseremooniameister, muusikaline lahendus, tseremoonia tunnistuse kaaned, tseremoonialaud, pulmakaar, lilleseaded, pulmavaip, vajadusel külalistele toolid katetega, 

   Lase kõik oma esmapilgul tunduvad ulmelised soovid, mõtted valla ja küsi meilt, kuidas siit edasi minna ?  Me oleme Sinu jaoks välja töötanud täislahenduse. Sa võid täiesti julge olla - teeme kõike suure rõõmuga ja paljude kogemuste taustal !

       

  Noorpaaride nõustamine ja pulma koordinaatori teenus .
       Olen oma 19.a pulmakorraldustöö ajal üsna sageli kogenud, et noorpaaril võib mingil ajahetkel ise oma pulma korraldades tekkida tunne, et kõike on liiga palju ning on tekkinud tupikusse jooksmise tunne. Võin lohutuseks öelda, et see on normaalne, sest kui korraldada oma esimest pulma, siis ei saagi teada, kuidas kogu infot hallata, teenuse tegijaid valida. FB on olemas mitmeid toredaid pulmagruppe, kust võib leida abi, kuid ka seal peab selget pead säilitama, sest sealsed soovitajad soovitavad oma maitse eelistuste järgi, mis Teie soovide ja nägemustega ei pruugi sobida.  Siinkohal ulatame Sulle oma abistava käe ja aitame Sind tagasi ree peale. Selle teenuse läbiviimiseks ja aja kokkuhoiuks pakume lihtsat 0,30 min. või 1h nõustamisteenust, kas FB messengeris või telefoni teel.  
  Eelkirjeldatud nõustamine toimub tasuta, kui soovite pikemajalist koostööd ehk pulmakorralduse täisteenust. Et me saaksime ainult Sulle pühenduda, palun broneeri eelnevalt endale sobiv aeg !

  NB! PULMA KOORDINAATORITEENUS! Kui Sa  soovid oma pulmas olla murevaba, siis meil on selleks väljatöötatud pulma koordinaatori teenus. Mis see täpsemalt on ?
  Meie hoiame pulmapäeval  kogu pulmakorralduse eri osadel silma peal Sinu enda kontaktide ja sisu põhjal. Sina pühendud ainult endale ja oma kallimale ning võid unustada, kuidas külalised majutuvad, kuhu panna külaliste lillede paberid, kus saab fotograaf laadida fotoaparaadi akusid, kes võtab vastu tseremooniameistri ja näitab talle tseremooniakohta ning tutvustab tseremooniasisu, kes võtab vastu muusikud, kus nad esinevad, kus on nende puhkeruum, kes võtab vastu pulmatordi, kuhu tort pannakse serveerimise ajaks, kes serveerib jne...     

        Tseremooniameister, sõrmusetseremoonia sertifikaadi kaaned  noorpaari nime ja  pulma kuupäevaga

  Sõrmusetseremoonia sertifikaadi kaaned noorpaari nime ja pulma kuupäevaga. Hind 45.-

  Kui osutame tseremooniameistri teenust, siis kaunid kaaned on hinna sees.

  Küsi kindlasti lisainfot ametliku abielu sõlmimise teenuse osutajate kohta ( notarid, perekonnaseisuametid, kirikuõpetajad, kaplanid ) ja sõrmusetseremoonia meistrite ( mitteametlikud ) kohta infot.  
                                                
                                 Kuidas maksta pulmateenuste eest, kui raha napib ?


   UUDIS ! MODENA makselahendus aitab Sul maksta kõikide meie pulmakorraldusteenuste eest 3000 € ulatuses kolmes osas ilma lisatasudeta !  

                                 Südamemaja kinkekaart  väärtuses 50, 100, 250, 350 eur

  Sa oled kutsutud sõbra pulma või tahad teha sõbrale lihtsalt  toreda kingituse ning Sulle meeldivad Südamemaja toimetamised, teenused ja tooted, kuid Sa soovid valiku tegemise jätta oma heale sõbrale, siis on meie kinkekaart täitsa omal kohal. Näiteks soovitame ideaalse pulmakingina Õnnekapslit, mis on kaunis pildiraamis ca 30.aastaks säilitatav pruudikimp koos peigmehe kuuerevääriseadega .Imeline mälestus ja kaunis meene perearhiivi aastateks või siis pildiraami pulmatordi lillede säilitus. Või soovid saata sõbrale, kallimale Tallinnas, Harjumaa piires kauni lillekimbu, lillekorvi koos kinkekaardiga ? Teeme ära ! Sina vali välja Sulle sobiva summaga kinkekaart  ja meie paneme Sulle või kingisaajale SMART postiga või Omnivaga kinkekaardi teele. Kinkekaart sisaldab suurt 

   SÓKOLAADI  , sest teame, et iga päeva muudab ilusaks n.ö. suu magusaks hetk ! Postikulu kannab Südamemaja.
  Pea meiega julgesti nõu, üheskoos jõuame parima tulemini !

   

  Pulmakorraldaja elukutse väljaõpe –personaalne 

             Täiskursus sisaldab 50 h väljaõpet     4800 

                                           Kiirkursus  sisaldab 20 h väljaõpet      2500                                

  Lõputöö 08.05 2022.a. Eesti Pulmamessil või  ühes pulmas pulmakorraldajana.
  UUDIS ! MODENA makselahendus aitab Sul maksta teenuse eest 3000 € ulatuses kolmes osas ilma lisatasudeta !

  Kui Sa oled oma südames teelahkmel, et mis elukutse võiks Sulle sobida või oled salamisi mõelnud sellest ilusast, positiivsest pulmakorraldaja elukutsest, kus puutud igapäevatöös kokku armastavate  noorpaaridega ning Sa tead, et Sul on olemas organiseerimisvõimed ning Sa oskad osavalt tekkivaid keerulisi olukordi lahendada, siis Sa oled õigel teel - see elukutse on täiega Sinu !

   Kursused sisaldavad personaalset väljaõpet Tallinnas 2 korda nädalas (korraga 4h) kokkuleppelistel aegadel. Kursuse teevad huvitavaks erinevad pulmamaastiku külalislektorid.

  Sisaldab: Pulmaraamatut, agentuuri väljaantud katalooge ,erinevaid trükimaterjale. Pulmakorralduse väljaõppe lõpetanu saab vastava Südamemaja agentuuri  pulmakorraldaja elukutse sertifikaadi .

   


  Küsi pakkumist enda idee või mõtte teostamise lahendusele:


  Email again: