Tiia Maria Tamberg

Pulma

tseremooniameister

Peo- ja pulmakorraldaja ning tseremeeniameister Tiia Maria Tamberg

Pulma

tseremooniameister

Korraldame Teile imeilusa abielutseremoonia – looduses, mõisas, kabelis, tuletornis või Sinu enda väljavalitud kohas.
Ilus pulm algab imelisest abielu tseremooniast! Südames Sa tead, et tseremoonia peab olema midagi meeliülendavat armast ja kauni looduse keskel või ajaloolises paigas ehk isegi mere ääres? Sul on silme ees tseremoonia laua juures ootav õnnest õhetav peigmees, kes näeb Sind kaunina lähenemas õhus hõljuvate muusikahelide saatel. Sinu unistus saab kindlalt teoks, kui Sa küsid meilt, kuidas seda kõike luua! Südamemaja agentuuril on imeline abielutseremooniate pakett, mis sisaldab tseremooniakohta, tseremooniameistrit, muusikalist tausta. Meil on palju erinevaid tseremoonia dekoorilahendeid vastavalt pulmavärvile, pulmalillele.

Ajalised kokkulepped notariga abielu avalduste sisseviimiseks ja abielu sõlmimiseks – kokku on vaja broneerida 2 aega.

75€

Perekonnaseisuametite aegade üle eestilised tseremoonia broneeringud.

150€

Sõrmusetseremoonia tseremooniameister eesti keeles. Tseremooniaga saate kaasa mälestuseks sõrmusetseremoonia sertifikaadi, kuhu panete tseremoonial pidulikult oma allkirjad kõigi sugulaste /sõprade ees. Kaante vahele saate hiljem panna notari ametliku tavapaberil tunnistuse.

550€

Sõrmusetseremoonia inglise keeles

570€

Muusikaline arranžeering (JBL helikomplekt, piloot- ja käsimikrofon), kuid saame pakkuda ka elavat muusikat – keelpillikvartetti vms.

Hinda alates

200€