TURUNDAME PEO-JA PULMAMAASTIKU NING PEREDELE SUUNATUD FIRMASID 3.VIISIL .
VALI ENDALE SOBIVAIM VÕI PEA
MEIEGA NÕU:

1. Riiklikud 2022 kataloogid: Hinnad alates 40€-900€

Eelmised kataloogide lingid siin: https://www.pulmamess.ee/kataloogid-firmale/

2.Podcast + Tv lahendused. Hinnad alates 450 €

3.Peo ja Pulmamess Kobarmessi raames 07.05-08.05 2022.a.Hinnad alates 350 €


Messiinfo siin allpool.
Aitame Sind hea nõuga!
Tiia@pulmamess.ee+372 56721444

Sina, kes Sa toimetad pulma maastikul oma firmaga või pakud kaupu/ tooteid eesti peredele, siin on

TERE TULEMAST EESTI PEOMESSILE - PEOLE! JA EESTI PULMAMESSILE!

Üleriigilise peomessi missiooniks on anda uut ja kasulikku infot ja teadmisi kõigile, kes tööalaselt või eraviisiliselt puutuvad kokku erinevat liiki ürituste korraldamisega. Tutvustame ürituste korraldamise valdkonna tooteid ja teenuseid ning arendame kasulikke teadmisi. Selleks kutsume igal kevadel maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes selles valdkonnas vähegi tegijad: toodete ja teenuste pakkujad, valdkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Eesti Peomess koostöös Eesti Pulmamessiga (messihalli 2. korrusel) pakub infot ja teadmisi! Toimuvad esitlused, võistlused ja koolitused ning palju muud põnevat. Peomessi lavadel ja Tallinna kobarmessi laval toimuv programm on mitmekesine ja messilik. Pühapäev on kogu messialas ja kobarmessi laval suur emadepäev "Kallile emale!"

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Eesti Peomess - Peole! toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Peomess - Peole!, Eesti Toidumess - Sööma!, Eesti Tervisemess - Liikuma!, Eesti Aiandusmess - Aeda! ja Eesti Automess - Sõidame!. Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil sadu eksponente ja kahel päeval kümneid tuhandeid külastajaid. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Peomess - Peole! koos Eesti Pulmamessiga huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!
 Tiia Tamberg
Eesti Peomess - Peole! korraldaja
 tiia@eestimessid.ee

peomess@eestimessid.ee

 www.peomess.ee, www.kobarmess.ee 

https://www.eestimessid.ee/peomess