Tiia Maria Tamberg

Pulmakorraldaja

Teie isiklik abiline pulmakorralduse alustamise stardijoonel

Mõtlen siin sageli, et küll mul on ikka tore töö, sest sellise positiivse energeetikaga tööd on suur rõõm teha! Kui te olete täna avastanud minu vahva kodulehe, siis mul on teile suur au kõike oma oskuseid pulmakorraldajana pakkuda, mis teeb teie pulmakorralduse murevabaks ja rõõmsaks!

Ma olen olnud pulmakorraldaja juba uskumatud 21 aastat, ja kogu selle aja jooksul olen aidanud arvukatel paaridel luua unustamatuid hetki nende erilisel päeval.

Hea pulmakorraldus on nagu tipporkestri poolt esitatud kaunis sümfoonia, kus iga noot on täpselt omal kohal. Kõlab suurelt? Aga kord elus toimuvale pulmapeole pole allahindlust!

Minu missioon on teha pulmapäevast just selline, millest olete üheskoos alati unistanud.
See on päev üheskoos loote mälestusi, mis kestavad terve elu.

Pulmakorraldaja eesmärk on muuta pulmapäev teie jaoks võimalikult muretuks ja meeldejäävaks, pakkudes samal ajal professionaalset abi kõikides pulma korraldamise aspektides.
Pulmakorraldajana on teie parim abiline ja spetsialist, kes aitab teil oma pulmapäeva planeerida ja korraldada ning teie unistusi täita.

Pulmakorraldaja peab olema oma ala professionaal – täpne ja sihikindel organisaator – pulmapeo projektijuht.

Ta peab pakkuma sobilikke teenuseid, mõistes teie soovitud tervikpilti pulmast. Pulmakorraldaja peab olema teie nõustaja, soovitaja, ökonomist ning logistik pulma ette valmistades ja võib ka olla teie pulmapeo koordinaator

Pulmapidu ette valmistades, peate pulmakorraldaja abi kasutades, saama vabastada ennast sobilike teenuste otsimisest,  paljudest siduvatest kohustustest, detailide meelespidamisest ning aeganõudvatest pisiasjadest.

Millised on pulmakorraldaja ülesanded?

  • Vahepealsed nõuanded: kui te korraldate ise oma pulma ja tunnete, et vajate veidi nõuannet, kuidas edasi liikuda korraldusepoolega, siis mul on väljatöötatud ühekordne, nädalane ja kuuajaline toetav pakett.
  • Konsultatsioonid: konsultatsiooni käigus selguvad Teie täpsemad soovid, eelarve võimalused ja eelistused pulmapäeva suhtes.
  • Eelarve koostamine: Aitab koostada realistliku eelarve, mis hõlmab kõiki pulma korraldamise kulusid.
  • Pulmapäeva ajakava: loob üksikasjaliku ajakava, mis sisaldab kõiki olulisi sündmusi alates pulmapäeva ettevalmistustest kuni tordini või ilutulestikuni.
  • Kohtade ja teenuste valimine: aitab leida sobiva pulmakoha ja teenusepakkujad (näiteks fotograafid, toitlustajad, lilled jne) vastavalt paari soovidele ja eelarvele.
  • Dekoratsioonide ja teiste detailide korraldamine: aitab kaunistusi, lilleseadeid, lauakatet ja muid detaile planeerida ja korraldada vastavalt pulma teemale või stiilile.
  • Eelarve jälgimine: jälgib kulutusi ja veendub, et need püsivad eelarves.
  • Teenusepakkujate lepingute haldamine: aitab teenusepakkujatega lepingute sõlmimisel ja tagab, et teenusepakkujad täidavad oma kohustusi.
  • Nõuanded ja soovitused: jagab oma teadmisi ja kogemusi, et paari aidata valida õigeid teenusepakkujaid ja teha otsuseid pulma korraldamise osas.
  • Kohandatud nõustamine: Iga pulm on erinev, seega võib pulmakorraldaja ülesanne varieeruda vastavalt paari soovidele ja vajadustele.

Tunnustused ja tänud

Tere armas Tiia Maria! Jõudsime Haapsalust tagasi koju ja sain nüüd aega korraks arvuti taha maha istuda. Tantsime öelda, et meie pulmapäev oli imekaunis ning meil on siiralt hea meel, et Sa sel päeval meiega olid. Suur-suur tänu Sulle! Oleme väga õnnelikud ja rahul!

Kõik, kes on kunagi mõnd suuremat sündmust korraldanud teavad, kui palju on neid väikseid, kuid üliolulisi detaile mida peab silmas pidama. Ammendes toimub vaat et iga nädal mõni suurem sündmus ja Ammende perel on suured kogemused igat laadi sündmuste korraldamisel. Ilmselgelt on pulmad ja peod meie lemmikud neist. Meie armas koostööpartner Pulmakorraldaja Tiia Maria käis meil külas ja tegi ühe toreda ja ülevaatliku video sellest, miks on tähtis leida see õige inimene või meeskond oma erilist sündmust korraldama. Võime omaltpoolt kinnitada, iga sõna on sulatõsi!

Pulmakorraldaja teenusepaketid

Pulmakorralduse täispakett

Sisaldab ca 150-200 h pulmakorraldustööd ennem pulmi.

Hinna sees:

Visiooni ja fookuse hoidmine koos noorpaariga.
Nõustamine, suhtlus, abi, toetus.
Pulmapäeva täisplaani koostamine, sh pulmakoha külastamine.
Pulmapäeval kordineerimine 12h tööd, transport
Kingituseks e-raamat “Pulmakorralduse ABC”

Kingituseks 20 superpakkumist erinevatelt pulma firmadelt.

2000€

Kuu aega tuge

Soovi oma pulmakorralduses professionaalset abi ja toetust 30 päeva.

​Hind sisaldab:

Fookuse ja visiooni loomine koos noorpaariga.
Nõustamine, suhtlus, abi, toetus.
FB videokõned iga nädal 1 h, kokku 4 h.
Kingituseks e-raamat “Pulmakorralduse ABC”.

Kingituseks 20 superpakkumist erinevatelt pulma firmadelt.

Kuu aega

800€

Konsultatsiooni võimalused

Kui Sa soovid oma pulmi ise korraldada ning küsida minult professionaalset nõu, siis teen seda rõõmuga.

  1. Tallinnas, Saku 6a Showroomis kohtumine tööpäevadel

1h konsultatsiooni

50€

2. Tallinnas mujal kohtumine

1h konsultatsiooni

100€

Kui valite mind oma pulma korraldama, siis läheb see summa üldsummast maha.

nädalapakett

300€

Hind sisaldab:

Visiooni loomine koos noorpaariga, fookuse hoidmine.
Nõustamine, suhtlus, abi, toetus.
Kingituseks e-raamat “Pulmakorralduse ABC”.
Videokõned kuni 2 h

Kingituseks 10 superpakkumist erinevatelt pulma firmadelt.