Tiia Maria Tamberg

Pulmaraamat

kihlumisest mesinädalateni

Tiia Tambergi raamat on pulmakorralduse piibel. Olles Tiiaga aastaid koostööd teinud ja tundes teda inimesena, tean, et ainult imepärase suhtumise ja austusega noorpaaridesse ning südant ja hinge oma töösse pannes sünnib ime – pulmapäev.

Sellest raamatust leiate teekonna – armastusega seadusliku abieluni. "Kõik, kes julgevad võtta vastutuse läbi seadustatud kooselu, väärtustavad perekonnatraditsioone ja usuvad oma õnnelikku tulevikku."

Ma olin väga rõõmus, kui avastasin Tiia Maria Tambergi koostatud "Pulmaraamatu" See raamat on olnud minu pulmade planeerimise salarelv. Tiia Maria kogemused ja teadmised pulmade korraldamise maailmast on väga mitmekesised. Raamatus leidsin mitmeid praktilisi nõuandeid, mis aitavad sammu pidada pulma korraldamisega seotud ülesannetega, näiteks pulmapeo stiili valimine, eelarvestamine, menüü koostamise põhimõtted, dekoratsioonid - kõik need teemad ja palju muudki on raamatus põhjalikult kaetud. Mis mulle eriti meeldis, on see, kuidas Tiia Maria kombineerib kogemusel põhinevaid juhtumeid praktiliste nõuannetega. Lisaks on "Pulmaraamat" täis kauneid pilte ja ideid, mis annavad inspiratsiooni oma pulma korraldamiseks. Kui planeerite oma unistuste pulmapidu, siis "Pulmaraamat" on kindlasti kohustuslik lugemine. Tänan Sind, Tiia Maria, selle toreda raamatu kirjutamise eest!

Aastatega kogutud põhjalikud teadmised ning hästitoimiv pulmamaastiku koostöövõrgustik, mis annab noorpaarile tugeva tunde, et nad on igatpidi hoitud ning nende pulmapäev saab olema just selline nagu nad on soovinud.

Tiia Maria on Ajakirjade Kirjastuse toel välja andnud autoriraamatu PULMARAAMAT, milles sisalduv väga põhjalik info annab igale noorpaarile võimaluse ise edukalt oma pulm korraldada.